Čistenie fasád a impregnácia

Každá fasáda bude čistá. Čistenie a impregnácia fasád.

To, ako vyzerá fasáda na vašom dome či bytovom dome, ovplyvňujú viaceré faktory.  Poveternostné vplyvy sú len jedným z mnohých aspektov. Faktom však je, že povlaky, mapy plesní, stopy po prachu či sadziach nie sú len estetickým problémom, ale aj znehodnocujú váš rodinný alebo bytový dom. Prečo? Znižujú totiž jeho životnosť a nesú v sebe aj zdravotné riziko. Bývajte preto zdravšie, kvalitnejšie, ale hlavne, čistejšie.  

Navždy sa zbavíte všetkých nepríjemných plesní, smogu, sadzí z komínov, prachu, ale aj stôp po výparoch z kuchyne.

Pravidelné čistenie a impregnácia fasády sa vypláca

Rokmi zájdená a špinavá fasáda nie je len estetický problém. Totiž rozsiahle čierne alebo zelené mapy plesní vážne narúšajú omietky a fakticky takto rozkladajú fasádu. Faktom je, že práve fasády sú veľmi náchylné na usadzovanie mikroorganizmov, a to všade, kde takéto množenie rias podporia priaznivé klimatické podmienky. A týka sa to aj fasády, ktorá je nielen natretá náterom, ale je aj brizolitová a dokonca je to častý problém aj zateplených fasád. Sú často nepriedušné. A to je priam živná pôda pre vznik mikroorganizmov.

Investujte preto do čistenia fasády a neoľutujete. Odvďačí sa vám tým, že bude plne funkčná a vy navyše ešte aj ušetríte peniaze i čas. Napríklad za investíciu do nového náteru.

Nezáväzná cenová ponuka a konzultácia je zadarmo

Ozvite sa nám ešte dnes, na čísle 0918 010 610 a dohodnite si termín obhliadky. 

Scroll to Top