Čistenie striech a impregnácia

Vaša strecha bude ako nová 

Už dlho vás neteší pohľad na vašu strechu? Potrebovala by nový náter či vyčistiť, lebo svoj domov si na nej našli nechcení nájomcovia? Žiaden problém. Hubám, machom, smogu, prachu či nánosom sadzí navždy odzvonilo.  Vieme, čo vám pomôže a vráti vašej streche jej pôvodnú krásu.

Máme pre vás riešenie, ktoré bude pre vás výhodné hneď dvakrát. Ušetríte peniaze za novú krytinu, ktorá nie je vôbec lacná záležitosť. A nemusíte ani zháňať žiadnych majstrov, lešenia alebo plošiny. Na to sme tu my.

Vyčistíme

VYMAĽUJEME

VY-SERVISUJEME

Nerobí nám problém vyčistiť akýkoľvek typ strechy – šindľové, eternitové, či plechové. Vy sami sa presvedčíte, že sa oplatí dať aj tejto krytine druhú šancu a vôbec ju nemusíte meniť. Lebo svoju robotu urobíme pre vás:

  • rýchlo,
  • kvalitne,
  • za dobrú cenu.

Vyčistíme všetky nečistoty – od machu, smogu, plesní až po nepríjemné povlaky. Následne strechu aj naimpregnujeme. Získa tak ochranný filter, ktorý ju bude ešte dlho chrániť pred vonkajšou nečistotou. Prípadne aj vymaľujeme. Navyše, postaráme sa vám aj o pravidelnú údržbu.

Ako to celé bude vyzerať?

Na základe vášho telefonátu k vám prídeme na obhliadku. Zadarmo máte konzultáciu i posúdenie stavu vašej strechy. Následne vám ponúkneme riešenia a po zameraní vašej strechy vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Stačí zavolať na 0918 010 610 a dohodnúť si termín. 

Scroll to Top